Księga hiszpańskich słówek

Wydawnictwo: Edgard
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sweeciak

Księga hiszpańskich słówek to pięknie ilustrowana książka do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci - pierwszy słownik obrazkowy dla uczniów od 7 lat. 16 kolorowych rozkładówek przybliży słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, rodzina i wiele innych. Pełne szczegółów, lekkie i pomysłowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą małych...

Pełne szczegółów, lekkie i pomysłowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą małych odkrywców w wyjątkową podróż do Hiszpanii. Podczas wyprawy mali podróżnicy polecą samolotem, zjedzą smaczny obiad w restauracji, zobaczą z bliska tygrysa i zawitają na rodzinne przyjęcie.

źródło opisu: https://www.kapitannauka.pl/

źródło okładki: https://www.kapitannauka.pl/

sweeciak | 2019-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2019

“Księga hiszpańskich słówek” to obrazkowy słownik, który wprowadzi małego smyka w świat nauki języka hiszpańskiego. Pomocny zarówno przy nauce jak i językowej zabawie. To od Waszej wyobraźni zależy jak ją wykorzystacie (a możliwości jest wiele) i zachęcicie smyka do poznawania jeszcze obco brzmiących słów. Nie pozostaje Wam nic innego aby rozpocząć ową przygodę a mi życzyć Wam szczęśliwej podróży! / ¡BUen viaje!

więcej: https://sweeciak.pl/ksiazki-dla-dzieci/ksiegi-slowek-od-kapitana-nauki-uczta-dla-malego-poligloty/