10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Life of Mary as Seen by the Mystics
religia
peccator

Życie Najświętszej Maryi Panny w nadprzyrodzonych wizjach wielkich mistyczek. W 37 rozdziałach zostały przedstawione tajemnice życia Matki Jezusa oraz Jej Boskiego Syna. Pojawiają się także postaci rodziców Maryi św. Joachima i św. Anny oraz św. Józefa. Każde zdanie w tej książce zostało zaczerpnięte bezpośrednio z jednego z tych czterech mistycznych źródeł. 'Kiedy połączy się te wizje,...

'Kiedy połączy się te wizje, otrzymujemy najwspanialsze z rozmyślań nad tajemnicami Bożego Wcielenia' (o. Prosper Guéranger OSB, opat Solesmes).

źródło opisu: https://www.religijna.pl/zycie-maryi-w-wizjach-wielkich-mistyczek

źródło okładki: https://www.religijna.pl/zycie-maryi-w-wizjach-wielkich-mistyczek

Niezwykła książka. Życie Najświętszej Maryi Panny opisane według nadprzyrodzonych wizji czterech wielkich mistyczek. Pozwala lepiej zrozumieć tajemnicę Maryi - Jej rolę w dziejach zbawienia, Jej pokorę i chwałę, cierpienia i zasługi, a także przeżycia. Książka ta jest swoistym uzupełnieniem Pisma Świętego w tym, co dotyczy Maryi. Żaden komentarz nie odda piękna tej niezwykłej relacji o życiu Najświętszej Dziewicy. Wielokrotnie w czasie lektury moje oczy zachodziły łzami, a serce i rozum ogarniał zachwyt. Książka, czytana z wiarą, będzie narzędziem wielkich łask. "Cała piękna jesteś, Przyjaciółko moja, i nie ma w Tobie skazy".

Sisi199 | 2019-02-17
Antonina Wilczęga | 2019-04-21