Konflikty psychiczne. Ich wpływ na życie religijne i moralne

Wydawnictwo: Inicjatywa Wydawnicza JEROZOLIMA
religia
pkk

Podejście do modlitwy, sakramentu pokuty a nawet do wypełniania przykazań jest kształtowane przez nasze wewnętrzne konflikty. Autor podpowiada, jak się do nich ustosunkować, jak kształtować dojrzałą religijność. SPIS TREŚCI: Czy problem został właściwie postawiony?; Podstawowe prawdy chrześcijańskiego życia religijnego i moralnego; Co jest najgłębszą treścią chrześcijańskiego życia...

SPIS TREŚCI: Czy problem został właściwie postawiony?; Podstawowe prawdy chrześcijańskiego życia religijnego i moralnego; Co jest najgłębszą treścią chrześcijańskiego życia moralnego?; Konflikty psychiczne, kilka przykładów; Drogi wyjścia

Książka posiada IMPRIMATUR
ISBN 83-89282-12-7