Poradnik Młodego Skauta 10

Tłumaczenie: Maria Mosiewicz-Szrejter
Wydawnictwo: Egmont Polska
poradniki
Woody

Człowiek zawsze marzył, wpatrując się w niebo... Czy i wy, Młodzi Skauci, czasem marzycie o lataniu samolotem albo balonem? A może chcielibyście, niczym Neil Armstrong, postawić stopę na powierzchni Księżyca? Posłuchajcie więc opowieści, jak to człowiek postanowił dorównać ptakom - budował latające machiny i statki kosmiczne. Badał niebo, aby poznać jego sekrety, a w końcu zdobyć przestworza. Obserwował ruch gwiazd i planet, a nawet całych galaktyk! Przeczytajcie nasz poradnik i pomyślcie, że może kiedyś poprowadzicie gwiezdny krążownik w stronę Proxima Centauri.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie