Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?

Wydawnictwo: Wydawnictwo internetowe e-bookowo
poradniki
Księgocjusz

Jola | 2019-06-04

przydatna dla początkujących pisarzy

MonimePL | 2019-04-14

To najbardziej przystępna książka o wydawaniu książki, jaką czytałam. Przykłady włącznie z cenami i dużym naciskiem na sposoby promowania swojego dzieła jeszcze przed jego wydaniem czasem są proste, a czasem zaskakują. Nie znajdziemy tu zasad pisowni, ale praktyczne porady jak kontaktować się i na co zwracać uwagę podczas pisania maila do wydawnictwa, czy warto samemu wydać książkę i z czym trzeba się liczyć podpisując umowę. Sporo tu ćwiczeń w formie pytań, dzięki którym lepiej poznasz własne potrzeby i przygotujesz się do wydania czy to tomiku wierszy, e-booka z przepisami kucharskimi, poradnika lub opasłej beletrystyki.

Więcej na https://konfabula.pl/jak-wydac-ksiazke-najlepsze-poradniki/