Rashka

Wydawnictwo: Bucketbook
stwór, elf, las, miłość, magia, strach, potwór, krew,
Edyta

Amitiel czuje się przytłoczony decyzją ojca o wyjeździe, tym bardziej, że wszystko wskazuje na to, iż jego życie wkrótce diametralnie się zmieni. Młody elf udaje się więc do lasu, by szukać odpowiedzi na swe wątpliwości u bóstwa, lecz zrządzenie losu sprawia, że trafia pod opiekę makabrycznej istoty.

Rashka. Tak przedstawia się Stwór.

źródło opisu: https://bucketbook.pl/pl/p/Rashka-e-book/239

źródło okładki: http://silencio-homoerotica.blogspot.com

Julia | 2019-07-15
Na półkach: Przeczytane, Ebook
Przeczytana: 15 lipca 2019

To było coś. Historia krótka i wciągająca, ale czyniąca niezły mętlik w głowie. Polecam serdecznie.

Edyta | 2019-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2019

krótka, cięższa i nieprzewidywalna książka. na jeden wieczór - bo oczywiście wciągająca.

okładka trochę mnie odpychała, ale dawno nie czytałam nic od tej autorki, więc się skusiłam.
i na końcu stwierdzam, że okładka bardzo pasuje. pod względem tego jaki Rashka był i jakim się stał pod koniec.

nie wiem do końca czy to był sen czy magia.

ps. duży plus za to, że nie ma tu scen erotycznych. miłości w samej sobie zawsze szukam w książkach i wiem, że sex nie zawsze jest konieczny by kochać i to tym udowadniać.
zawsze mojemu sercu było milsze kochanie przywiązaniem i oddaniem niż aktem cielesnym, choć jak wiadomo i to jest miłe.