Mądrość w wychowaniu - wychowanie do mądrości

Wydawnictwo: Biblos
elise

Oddajemy naszym Czytelnikom książkę "Mądrość w wychowaniu - wychowanie do mądrości", za pośrednictwem której chcemy podzielić się naszą wspólną troską o wychowanie młodego pokolenia - wychowania opartego na prawdzie i ukierunkowanego na mądrość. Ważna jest wiedza, umiejętności i wielorakie kompetencje ucznia, jakie przez lata zdobywa on dzięki własnej pracy i wielkiemu wysiłkowi wychowawczemu i nauczycielskiemu rodziców, wychowawców, nauczycieli, pedagogów i katechetów. Jednak najważniejszym celem wychowawczym jest - i pozostanie - życiowa mądrość, która nie tylko umożliwi młodemu człowiekowi efektywne wykorzystanie wiedzy, umiejętności i kompetencji w życiowym i zawodowym rozwoju, ale także pozwoli mu być dobrym człowiekiem.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!