Wyzwanie czytelnicze LC

Dwa Jeden Zero

Wydawnictwo: audioteka.pl
Przemek

Pierwsza polska komedia science fiction po „Seksmisji” (bodajże) ● Kosmiczny duet Justyny Wasilewskiej i Tomasza Ziętka ● Superprodukcja science fiction stworzona przez scenarzystów polskiej edycji Saturday Night Live ● Audiobookowy pastisz naszpikowany motywami z największych dzieł science fiction Rok 2549. Polska jest supermocarstwem rozdającym karty na arenie kosmicznej. Świeżo...

Pierwsza polska komedia science fiction po „Seksmisji” (bodajże)

● Kosmiczny duet Justyny Wasilewskiej i Tomasza Ziętka

Rok 2549. Polska jest supermocarstwem rozdającym karty na arenie kosmicznej. Świeżo poślubiona para przebywa w międzygalaktycznej podróży poślubnej. On – lekkomyślny, nieporadny obywatel planety Ziemia. Ona – porywcza i bezkompromisowa aplikacja miłosna. Przed nimi zaskakujące, spektakularne, niekiedy śmiertelnie niebezpieczne spotkania z wysoko-rozwiniętymi gołębiami, inniakami, drapieżniokami, odurzonymi klonami Bogusława Lindy, teściami i ex-partnerami… .

„Dwa Jeden Zero” to komedia science fiction, w którym science jest zdecydowanie na drugim planie!

źródło opisu: https://audioteka.com/pl/audiobook/dwa-jeden-zero

źródło okładki: https://audioteka.com/pl/audiobook/dwa-jeden-zero