Książka Roku 2018

Żabi książę

Wydawnictwo: IKEA
charlie

Niemal we wszystkich bajkach pojawiają się wróżki – dzięki temu jest dużo ciekawiej. W Bajkowym Lesie mieszka wróżka, która jest tak złośliwa, że chce zmienić księcia Karla w żabę, kiedy ten bawi się w najlepsze. I to podczas zabawy z jego przyjaciółką, księżniczką Klarą. Jak myślicie, co stanie się dalej? Zaklęcie złej wróżki nabiera mocy, a książę zmienia się w żabę. Udajcie się wraz z...

Zaklęcie złej wróżki nabiera mocy, a książę zmienia się w żabę.

Udajcie się wraz z księżniczką Klarą do Bajkowego Lasu, aby uratować księcia Karla. Przy okazji bawcie się (i przeżywajcie emocje) tak, jak tylko potraficie!

źródło opisu: https://www.ikea.com/pl

źródło okładki: https://www.ikea.com/pl