Kiedy przepraszam to za mało

Wydawnictwo: Esprit
Kasia P

JAK SZCZERZE PRZEPRASZAĆ? JAK PRZEBACZAĆ, BY POCZUĆ ULGĘ? Gdybyśmy żyli w idealnym świecie, wcale nie musielibyśmy przepraszać. Niestety – w naszych warunkach nie możemy się bez tego obejść. Jak przepraszać, by nie krzywdzić bardziej? Jak przyjmować przeprosiny? Czy należy przebaczać ludziom, którzy nas nie przeprosili? Jak przebaczać tym, którzy nas skrzywdzili? Jaki byłby świat, gdybyśmy...

JAK SZCZERZE PRZEPRASZAĆ? JAK PRZEBACZAĆ, BY POCZUĆ ULGĘ?

Jak przepraszać, by nie krzywdzić bardziej? Jak przyjmować przeprosiny? Czy należy przebaczać ludziom, którzy nas nie przeprosili? Jak przebaczać tym, którzy nas skrzywdzili? Jaki byłby świat, gdybyśmy wszyscy nauczyli się odpowiednio przepraszać?

O tym wszystkim pisze Gary Chapman, znany psycholog, terapeuta i dziennikarz oraz autor bestsellerów Pięć języków miłości, Pięć języków miłości dla singli i Pięć języków miłości dla małżeństw. Tym razem proponuje: nauczmy się przepraszać i przyjmować przeprosiny.

"Kiedy zły uczynek zepsuje jakąś relacje, coś w środku nas woła o pojednanie. Pragnienie pojednania jest często silniejsze niż pragnienie sprawiedliwości. Im głębsza relacja, tym to pragnienie jest większe."
fragment

źródło opisu: https://www.esprit.com.pl/535/Kiedy-przepraszam-to-za-malo.html

źródło okładki: https://www.esprit.com.pl/images/okladka/500/1/0/0/0/535.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!