7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
monika

To wyjątkowa publikacja przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Zawiera utwory o tematyce świątecznej oraz informacje o zwyczajach związanych z Bożym Narodzeniem w Polsce i na świecie. Teksty kolęd zamieszczone w publikacji będą zachętą do wspólnego śpiewania. Różnorodne zadania dostosowane do możliwości przedszkolaków rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie, umiejętność liczenia. Labirynty i ciekawe kolorowanki o tematyce świątecznej uatrakcyjnią dziecku czas spędzony z rodziną. To doskonała książka zarówno dla dzieci, jak i ich najbliższych, która sprawi, że czas świąt Bożego Narodzenia będzie dla wszystkich wyjątkowy i inspirujący.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: mac.pl

monika | 2019-01-02

Bardzo dobra książka (właściwie podręcznik) o tematyce bożonarodzeniowej. Zawiera ciekawe opowiadania (polecamy zwłaszcza "Pierwsze koty za płoty" Marcina Pałasza), piękne wiersze, kolędy i mnóstwo interesujących zadań dla dzieci.Polecam rodzicom i nauczycielom w placówkach przedszkolnych, jeśli chcą w ciekawy sposób zagospodarować czas swoim pociechom w okresie świątecznym.