Małpka, która się bała

Wydawnictwo: IKEA
Orangutang är mörkrädd
Ikea, orangutan, orangutany, małpa, małpy
Nebulka

MAŁPKA BOI SIĘ PRAKTYCZNIE WSZYSTKIEGO. A przynajmniej tak własnie myśli, gdy leży calkiem rozbudzona na jednej z gałęzi drzewa w środku nocy. Nie może zasnąć. Leży i rozmyśla o potworach i niebezpiecznych rzeczach, nasłuchując dziwnych dźwięków. Czasem jednak jesteśmy odważniejsi niż nam się wydaje. Na przykład wtedy, gdy przyjaciele potrzebują pomocy. Bywa, że w takich chwilach nie mamy...

MAŁPKA BOI SIĘ PRAKTYCZNIE WSZYSTKIEGO.

Czasem jednak jesteśmy odważniejsi niż nam się wydaje. Na przykład wtedy, gdy przyjaciele potrzebują pomocy. Bywa, że w takich chwilach nie mamy nawet czasu na strach.

Dla dzieci w wieku 3-7 lat.
Postaci z tej książki są też dostępne jako zabawki pluszowe w dziale IKEA dla Dzieci.

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20424673/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!