If She Plays His Game

Okładka książki If She Plays His Game Laney Wylde
Okładka książki If She Plays His Game
Laney Wylde Wydawnictwo: Clean Teen Publishing Cykl: After Twelve (tom 2) literatura piękna
After Twelve (tom 2)
Clean Teen Publishing
2018-12-10
2018-12-10

Odrobinkę słabsza, ale wciąż utrzymująca ten sam poziom pod wieloma względami. Pierwszy tom miał tą przewagę, żę dał radę zaskoczyć, tutaj już mniej więcej byłam w stanie domyślić się do czego jest w stanie posunąć się Estyln. Od pierwszego tomu fabuła przypomina trochę bardzo popularną ostatnio książkę "The Hate You Give", jednak z dużo lepszymy bohaterami i przesłaniem. Wszystkie postacie są fenomenalne, jednak Cal jest dla mnie ponadprzeciętny. Jego zrozumienie dla Estlyn, jego ogólne podejście do świata... uwielbiam go i po cichu wzdycham do niego, żałując, że nie istnieje naprawdę. Zakończenie odrobinę pozostawia czytelnika w napięciu oczekiwania na kolejny tom, i z niecierpliwością czekam na to co będzie dalej z Estlyn i jakie decyzje będzie musiała podjąć, aby przertwać kolejne zbliżające się zagrożenie. Gorąco polecam!

• 2019 ✔
  • Po angielsku