Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia

Wydawnictwo: Wydawnictwo DP
PatrykP

Sekret przebudzonego życia skrywa się w codzienności. Sztuka polega na dostrzeżeniu piękna tam, gdzie wcześniej go nie widzieliśmy. Na przyciąganiu wartościowych ludzi, przeżywaniu wspólnie epickich przygód i doświadczeń. To styl życia, w którym zakochałem się bez granic. Wierzę, że nurt Life Mastery ma moc, by zmienić świat. Zdecyduj, aby Twoje życie stało się arcydziełem Napędzany wizją...

Zdecyduj, aby Twoje życie stało się arcydziełem

Napędzany wizją doskonałości, postanowiłem, że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Z dnia na dzień wybrałem się w podróż na Mauritius — rajską wyspę, która zmieniła mnie na zawsze. Gdy wróciłem, poprzysiągłem sobie, że mój pobyt na tej planecie będzie inspiracją i przykładem dla kolejnych pokoleń mojej rodziny. To idea, której poświęciłem się całkowicie.

Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie magia życia przenika się z rzeczywistością.

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: https://www.obsesjadoskonalosci.com/life-mastery,84

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!