Wszechświat przed nami

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf

Elwirę od dziecka interesują gwiazdy. Uwielbia wychodzić w nocy na balkon, by je obserwować. Pewnego dnia ciała niebieskie opowiedzą jej historię ukrytą przed wszystkimi... To historia ośmiu postaci. Każda z nich w obliczu nieuchronnej zagłady konfrontuje się z własnymi lękami i pragnieniami. Chociaż świat, w którym żyją, bardzo różni się od naszego, to ich rozterki i radości są nam...

To historia ośmiu postaci. Każda z nich w obliczu nieuchronnej zagłady konfrontuje się z własnymi lękami i pragnieniami. Chociaż świat, w którym żyją, bardzo różni się od naszego, to ich rozterki i radości są nam bliskie.
Jak ta historia wpłynie na Elwirę i jej przyjaciółkę Nadię i jak potoczą się ich dalsze losy?

Wszechświat przed nami to próba zmierzenia się autorki z koncepcją Wielkiego Wybuchu. Nie jest to jednak opowieść o ratowaniu świata, ale o pogodzeniu się z jego końcem i jak najlepszym przeżyciu dni, które pozostały.

źródło opisu: wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: https://wydawnictwopoligraf.pl/1094-wszechswiat-przed-nami-1.jpeg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!