Rody krwi

Okładka książki Rody krwi Wahe Guru Singh
Okładka książki Rody krwi
Wahe Guru Singh Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf Seria: Niewidzialna transfuzja ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Niewidzialna transfuzja
Wydawnictwo Poligraf
2019-01-10
2019-01-10
pseudomedycyna

Przedstawiony w 18 krótkich rozdziałach materiał odsłania prawdę o pojawiających się chorobach, które nie biorą się znikąd. Odnosi się do wielu nieprawidłowości, jakie możemy spotkać w leczeniu i podejściu do chorób przez lekarzy wykazując, że dobro chorego jest najmniej ważne w procesie tzw. leczenia, które nie przywraca ludziom zdrowia. Jedną z przyczyn jest skupianie się na usuwaniu objawów danego schorzenia zamiast jego źródła. Nad wieloma przypadkami lekarze rozkładają ręce nie wiedząc dlaczego pacjent jest chory. Bazują na wiedzy zdobytej na studiach, która nie uwzględnia najnowszych badań. Z tego względu pan Piasecki kieruje swoją książkę właśnie do lekarzy ale też do autorów publikacji naukowych i osób uczących studentów medycyny.

„Rody krwi” to bogate w informacje opracowanie, która doskonale wpisuje się w dzisiejsze realia gdyż dużo słyszymy o pandemii, wirusach i szczepionkach. Wyłania się z niej gorzka prawda, którą współczesna medycyna skutecznie ignoruje. Z tego powodu musimy sami dociekać istoty problemów, szukać rozwiązań prowadzących do zdrowia.

Książkę otrzymałam od Sztukater.pl

Pan Emil pisze "kawa na ławę" i pisze w duchu "Nigdy nie pozwól wiedzy stanąć na drodze prawdy" Wcześniej oceniona na 3? Naprawdę? Bo niektórym utytułowanym autorytetom trudno przyznać się do błędu zabrnięcia w ślepą uliczkę i głoszenia półprawd. Czas z tym skończyć i pozwolić się ujawnić tej wiedzy w prawdzie. Tu nie ma - Etiologia nieznana, tu wiemy skąd się to wszystko bierze. Tu mamy poznanie.

Dodaj cytat z książki Rody krwi