Hero Living: Seven Strides to Awaken Your Infinite Power

Okładka książki Hero Living: Seven Strides to Awaken Your Infinite Power Rudy Reyes
Okładka książki Hero Living: Seven Strides to Awaken Your Infinite Power
Rudy Reyes Wydawnictwo: Penguin Putnam Inc. poradniki
poradniki
Penguin Putnam Inc.
2011-01-20
2011-01-20

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Nie mogę ocenić tej książki. Przeczytałem ją z ciekawości, co najbardziej barwna z postaci pojawiających się w Generation Kill ma do powiedzenia. Jednak motywacja to nie moja broszka.
Aczkolwiek, przyznać muszę, że Rudy Reyes ma sporo do powiedzenia. Podczas lektury zauważyłem, jak szeroką wiedzą się posługuje, co zarówno mnie, jak i moją koleżankę z pracy, której wspominałem o sierżancie Reyesie nieco zaskoczyło. W końcu na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie mięśniaka - przystojniaka. Jak to pozory mylą.
Reyes na pewno ma pomysł na motywację. Nie jest kolejne suche ględzenie, a na bazie swojej historii, która zresztą była dla mnie najważniejszym elementem tej książki, zachęca do pracy nad własnym życiem, by obudzić w sobie bohatera. Wykorzystuje w tym celu sporo elementów zaczerpniętych zarówno z klasycznych filozofii wschodu, jak i komiksów. Cytuje Victora Hugo, a zaraz pod nim Bruce'a Lee.
To pierwsza książka motywacyjna, którą przeczytałem i zapewne ostatnia. Nie moja bajka. Ale nie żałuję czasu spędzonego nad lekturą. Rudy Reyes to niezwykle ciekawa postać, z którą warto się zapoznać. Nawet, jeśli nie zgadza się z jego pomysłem na motywację.

Dodaj cytat z książki Hero Living: Seven Strides to Awaken Your Infinite Power