Średniowiecze. Interaktywna przygoda z historią

Tłumaczenie: Marta Mital
Wydawnictwo: Wydawnictwo Meandry Marta Mital
7vza

Czy chciałbyś zostać rycerzem? A może marzysz o byciu damą dworu? Jesteś ciekawy jak żyło się w średniowiecznym mieście? Dzięki naszej interaktywnej opowieści doświadczysz życia w średniowieczu na własnej skórze. W tej książce to Ty decydujesz o losach bohaterów. Przed Tobą 3 różne historie, 45 punktów decyzyjnych i 21 zakończeń. Pamiętaj, wydarzenia z którymi się zetkniesz, przytrafiły się...

Dzięki naszej interaktywnej opowieści doświadczysz życia w średniowieczu na własnej skórze. W tej książce to Ty decydujesz o losach bohaterów. Przed Tobą 3 różne historie, 45 punktów decyzyjnych i 21 zakończeń. Pamiętaj, wydarzenia z którymi się zetkniesz, przytrafiły się prawdziwym osobom.

To Ty wybierasz drogę, którą podążasz przez tę historię.

źródło opisu: www.wydawnictwomeandry.pl

źródło okładki: www.wydawnictwomeandry.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!