Road to Redemption

Okładka książki Road to Redemption Piper Davenport
Okładka książki Road to Redemption
Piper Davenport Wydawnictwo: Goodreads Author Cykl: Dogs of Fire MC (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Dogs of Fire MC (tom 2)
Road to Redemption
Goodreads Author
2015-01-15
2015-01-15

Aż żal komentować to coś. Kolejny bohater, który nie ma za grosz szacunku do kobiet, albo chociaż do tej jednej wybranej. Myśli jedynie członkiem.
Zaś bohaterka też nie grzeszy rozumiem.
Jeden fragment chyba mówi wszystko o tych żeńskich postaciach:

"Dlaczego nie mogę się raz tak po prostu zabawić? Pewnego razu, Mase.
Uniosła ręce w geście poddania. – Kochanie, jeśli chcesz wykorzystać swoją szansę i przeżyć jednonocną przygodę, zrób to. Będę cię trzymała, gdy będziesz rozpaczać, że nie jesteś dziwką i że to było jedynie raz, tylko raz i nie zadziałało.
Wypuściłam dramatyczne westchnienie. – Chciałabym nie mieć w sobie żadnej moralności, w ogóle.
- I mówi to kobieta, która sprawiła że Brendon czekał by ją dotknąć, niemal pół roku.
I tu mnie miała. – Cóż pewnego dnia może znajdę faceta, który będzie wierzył w te same wartości co ja ale wątpię czy stanie się to w klubie w czasie naszego wspólnego wyjścia."

Wartości, co? Hehe.
Gratuluje autorce tworzenie takich postaci. Są naprawdę fantastyczne.
Jeszcze kilka stron przeczytałam (jak oczywiście Alex dobiera się do chętnej Payton) i dałam sobie spokój. Bo wiadomo co będzie dalej.

Zaś bohaterka też nie grzeszy rozumiem.
Jeden fragment chyba mówi wszystko o tych żeńskich postaciach:

"Dlaczego nie mogę się raz tak po prostu zabawić? Pewnego razu, Mase.
Uniosła ręce w geście poddania. – Kochanie, jeśli...

Alex „Hawk” James jest członkiem Klubu Motocyklowym Psy Ognia i oni są jego rodziną, wraz z siostrą Kaylą i jego piękną córeczką Lily. Robiąc zakupy ,jego córka „ wpada” na Payton Williams, która kupuje wino dla swej przyjaciółki Macey w związku z udziałem w imprezie motocyklistów. Tak poznaje zagubioną małą dziewczynkę i jej naprawdę gorącego tatusia. Payton jest nauczycielką i uwielbia swoją pracę, ma fajną rodzinę , a jej brata pracuje w FBI, który nauczył ją, jak się postawić, jak posługiwać bronią. Jest zajęta między pracą a przyjaciółmi i ma trudności z wpuszczaniem „ludzi”. Kiedy Alex i Payton spoglądają na siebie, pojawia się natychmiastowe przyciąganie, która przeraża Payton do tego stopnia, że próbuje temu zaprzeczyć! Ogromny obrót wydarzeń powoduje ogromne problemy. Wracająca niespodzianka z jego przeszłości, grozi zrujnowaniem wszystkiego, co buduje z Payton. Payton jest osobą, która lubi panować nad sobą, a Hawk to typowy samiec alfa lubiący kontrolować. Czy miłość może być wystarczająco silna? A Alex w pełni zaufa Payton, a ona otworzy swoje serce i podejmie ryzyko?

• Dysk
  • Rezygnacja