Moje pierwsze 100 pojazdów

Okładka książki Moje pierwsze 100 pojazdów praca zbiorowa
Okładka książki Moje pierwsze 100 pojazdów
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Akademia Mądrego Dziecka interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
14 str. 14 min.
2018-11-14
2018-11-14
14 min.
Adrianna Zabrzewska
dla dzieci pojazdy nauka słów

1964

Seria 'Akademia Mądrego Dziecka' jest prawdopodobnie znana każdemu rodzicowi. W jej skład wchodzi podseria "Moje pierwsze 100...", którą dopiero niedawno udało mi się poznać, ale już wiem, że będzie jedną z najlepszych.

"Moje pierwsze 100 pojazdów" dedykowana jest wszystkim miłośnikom wszelkich środków transportu - pojazdów miejskich, budowlanych, ratunkowych, rolniczych czy powietrznych. Do tego dzieci mają sporo okazji do ruszenia główkami poprzez różnorodne zadania związane z liczeniem, kolorami, dopasowaniem przedmiotów do samochodów.

To nie lada gratka dla mojego synka, który godzinami mógłby rozmawiać o pojazdach, a w przerwie bawić się swoją pokaźną kolekcją wszelakich aut. Aktualnie uwielbia naklejki, a także książki z okienkami, dlatego ta pozycja jest w sam raz dla niego.

Wydanie tej serii stoi na najwyższym poziomie. Duży format, zaokrąglone rogi, bogata kolorystyka, wyraziste ilustracje, spora ilość zagadek, a także okienka sprawiają, że na pewno niejednemu maluchowi zaświecą się oczka na widok takiej pozycji książkowej. Ja, jako rodzic, również jestem niezwykle zadowolona i bezapelacyjnie będę polecać te lektury.

"Moje pierwsze 100 pojazdów" dedykowana jest wszystkim miłośnikom...

• Rok 2018
  • Leosz
  • Dziecko 0-2 lata
  • Zrecenzowane
  • Chcę kupić do Biblioteczki Maksia
  • Biblioteczka dzieci

Dodaj cytat z książki Moje pierwsze 100 pojazdów