Wyzwanie czytelnicze LC

Punkt widzenia

Cykl: Agata Górska i Sławek Tomczyk (tom 6)
Wydawnictwo: Czwarta Strona
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
palalela

Sędzia orzekający w sprawach karnych odbiera przerażającą wiadomość. Jego córka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Wyjaśnienie tej zbrodni staje się priorytetem dla policji, dlatego Agata Górska musi przerwać urlop i pilnie wrócić do Warszawy. Gdy śledcza zagłębia się w sprawę, odkrywa gęstą sieć zależności i tajemniczych koneksji. Jaką rolę w sprawie odegra przeszłość jej partnera – Sławka Tomczyka? Czy Agata będzie mogła nadal mu ufać?

źródło opisu: http://czwartastrona.pl/punkt-widzenia/

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Maromira | 2019-01-18
Przeczytana: 17 stycznia 2019

„A gdyby to była twoja córka?”

Dwa lata temu sędzia Skowroński wypuścił na wolność gwałciciela, pomimo silnych dowodów przemawiających o winie chłopaka. Gdy otrzymuje maila o tajemniczym tytule, nie spodziewa się, że w środku znajdzie plik video, na którym widać, jak ktoś gwałci jego córkę. Czyżby ktoś w tak chory sposób postanowił się na nim zemścić?

Sprawa zostaje przydzielona Agacie Górskiej i Sławkowi Tomczykowi. Mimo ich wspólnej niechęci do poszkodowanego sędziego, który wykazał się oczywistą niekompetencją, oboje z werwą zabierają się do śledztwa, wiedząc, że czas ucieka. Córka sędziego, Jagoda, nie odbiera telefonu, jej znajomi nic nie wiedzą, podejrzanych przybywa, tak samo jak niejasności.

„Punkt widzenia” to szósty tom serii o Agacie Górskiej i Sławomirze Tomczyku, dwojgu policjantów i partnerów w życiu oraz w pracy. Na szczęście Rogala konstruuje swoją historię tak, że można książkę czytać niezależnie od znajomości lub jej braku tomów poprzednich. To zaś, czego...

Anielica | 2019-01-19
Mag7 | 2019-01-19