Before We Met

Bloomsbury Publishing
2014-05-08
2014-05-08

2078

Dobra, z przykrością stwierdzam, że za długo zwlekałam z podsumowaniem jej, bo tak sobie jestem w stanie przywołać fabułę. Pamiętam jednak, jak okropnie mnie ta książka zmęczyła i jak czekałam niecierpliwie na jej koniec (bo coś nie chce robić DNF w tym roku, to nie ten poziom był jednak, żeby rzucić). Nie polubiłam się ani z fabułą, ani z bohaterami i to chyba nawet nie wydało się prawdopodobne. Ale nie mogę być pewna, bo nie pamiętam już. Wiem jednak, że na sam widok okładki czuję niechęć, więc coś w tym jest.

Do przeczytania. Ale określenie thriller jest trochę na wyrost.

Do przeczytania. Ale określenie thriller jest trochę na wyrost.

Thiller psychologiczny, z dużą ilością sekretów i kłamstw które budują klimat zawiłości, komplikacji i tajemniczości w związku Hanny i Marka. Frustracja głównej bohaterki związana z brakiem pracy osiąga apogeum, gdy odkrywa kłamstwa męża. Brak szczerości w małżeństwie, opróżnione konto bankowe, zatajenie brata bliźniaka. Fabuła staje się coraz ciekawsza, a lektura wciąga.
Do czego doprowadzi śledztwo Hanny?
Warto przeczytać osobiście.
- Polecam ;-

Nie wiem dlaczego, ale książkę przerywałam na jakiś czas, po czym wracałam. Prawie 400 stron przemyśleń autorki, które bez problemu dałoby się zmieścić na stu. Chyba mnogość opisów mnie pokonała. Nie raz zasypiając przywaliłam głowa o biurko chcąc dotrwać końca. Udało się. Tadam! Skończyłam czytać, jednak stwierdzam, ze książka w moim stylu to nie jest.

Osobiście uważam,że całkiem fajna książka,
Oczywiście że to historia jakich wiele ale mimo to wciąga, o tym jak mylące może być zaufanie do pozornie najbliższej osoby która finalnie okazuje się kimś zupełnie innym.
Czyta się bardzo płynnie, na wielki plus brak długich opisów które nic nie wnoszą, więc jest ciekawie :) trochę nie rozumiem tych krytycznych ocen.
Główna bohaterka od razu da się lubić,kibicowałam jej :) według mnie książka na plus

Osobiście uważam,że całkiem fajna książka,
Główna...

Emocje jak na grzybach.

Emocje jak na grzybach.

Mądra dziewczynka z tej Hanny. Polecam

Mądra dziewczynka z tej Hanny. Polecam

Historia jakich wiele jednak mocno wciągająca i trzymająca w napięciu, przeczytałam jednym tchem.

Wciągająca, zaskakująca.

Wciągająca, zaskakująca.

Momentami wiało nudą, ale ogólnie książka ok, aczkolwiek bez fajerwerków.

Momentami wiało nudą, ale ogólnie książka ok, aczkolwiek bez fajerwerków.

• Przeczytane 2019
  • Thriller/sensacja/kryminał