Jak zrozumieć nasze dziecko?

Wydawnictwo: Ridero

Książka szczegółowo opisuje: 1. To, w jaki sposób dzieci spostrzegają otaczający ich świat. 2. Sprawdzone sposoby na to, aby łatwiej nawiązać lepsze relacje z dziećmi i poznać ich zachowania. Książka przeznaczona jest dla wszystkich rodziców, którzy pragną, aby jego pociecha dobrze się rozwijała i żeby dobrze ją przygotować do samodzielnego i szczęśliwego życia. Jak również aby móc polepszyć istniejące relacje miedzy nami rodzicami i dzieckiem, żeby pozostały poprawne również w dorosłym życiu.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/jak_zrozumiec_nasze_dziecko/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/jak_zrozumiec_nasze_dziecko/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!