Krąg Nienawiści

Tłumaczenie: Michał Studniarek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "World of Warcraft". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Cycle of hatred
83-7418-123-0

Płonący Legion został pokonany i wschodnie rejony Kalimdoru zamieszkują dwa narody orki z Durotaru pod wodzą szlachetnego Thralla i ludzie z Theramore, którymi rządzi jeden z najpotężniejszych żyjących magów, lady Jaina Proudmoore.

Patrycja | 2016-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2016

Trudno jest wydać o niej jakiś osąd. Można więc wysnuć wniosek, że jest to typowy przeciętniak. Nawet opisywane w niej zdarzenia nie mają jakiegoś większego znaczenia na historię opisywanego świata, ot drobne perypetie. Jedynie jeszcze nasuwa mi się to, że okładka jest fajnie zrobiona. Nic dodać nic ująć.

Paweł | 2013-01-01
Na półkach: 2012, Przeczytane
Przeczytana: 2012 rok

Właściwie to nie wiem co napisać o tej książce. Na pewno bardzo przyjemnie się ją czyta, jest lekka w odbiorze. Wielkim plusem (w sumie każda książka o świecie Warcrafta tym się charakteryzuje) jest to, że można włączając grę bez trudu zwiedzić opisywane miejsca. W zasadzie nie mogę się do niczego przyczepić także polecam każdemu kto chociaż trochę liznął ten bajkowy i epicki świat.

Aiwlys | 2013-02-12
Przeczytana: wrzesień 2012

Dla mnie, osoby która ma styczność z grą World of Warcraft, czytanie tej książki było świetną przygodą. Dzięki niej miałam możliwość poznania odrobiny historii, nad którą na codzień się nie zastanawiam. Szybko się czyta, wręcz można powiedzieć, że książkę połknęłam na raz.

MissJacksson | 2015-09-17
Przeczytana: 17 września 2015

Nie ukrywam, mam żal do autora, że momentami jego kunszt pisarski był co najmniej mierny. Przeszkadzało to i odciągało od historii, która sama w sobie (jak wszystko od Blizzarda) była epicka. Liznąć lore Warcrafta to zawsze wyjątkowa przyjemność :)

Miran125 | 2013-04-06

Z racji że uwielbiam gry Warcrafta kupiłem tę książkę :) I się nie zawiodłem ;) Dobra pozycja :)

Kamil | 2016-11-21
sebus1125 | 2016-07-09