Wybierz mnie

Wydawnictwo: beezar.pl
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
yaoi, M&M, literatura homoerotyczna
Marika

Osiemnastoletni Nathan Green zostaje uwikłany w sidła bezlitosnej gry namiętnego i zaborczego rodzeństwa, które coraz bardziej domaga się jego szczególnej uwagi. Romans z obojgiem nie może przynieść niczego dobrego... Kogo wybierze Nathan? Czy uda mu się zdefiniować swoje prawdziwe uczucia względem braci?

Książka homoerotyczna tylko dla pełnoletnich Czytelników! (Seks, LGBT)

źródło opisu: beezar.pl

Marika | 2018-11-28
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, LGBT

Pierwszy ebook mojego ulubionego autora literatury homoerotycznej. Nathan Green przenosi się do wymarzonej szkoły średniej. Już pierwszego dnia wpada mu w oko przystojny kolega. Wkrótce okazuje się, że ma on brata bliźniaka. Pojawiają się także pierwsze dylematy - którego z braci wybrać? I czy trzeba wybierać, skoro można mieć ich obu...
Polecam. Fajna historia. Dobrze się czyta.