Kołysanka na cztery

Wydawnictwo: Wolno
Róża_Bzowa

Ile rogów ma poduszka? Tyle samo, co kołderka. Ile rogów ma książeczka? Tyle samo, co poduszka”. Kołysanka na cztery to autorski picture book Iwony Chmielewskiej stworzony nie tylko z myślą o najmłodszych, ale także o tych, którzy przed snem chętnie czytają lub nucą dzieciom kołysanki. Na kartach książki wraz z dzieckiem do snu przygotowuje się otaczający je świat – ukochane zwierzęta, zabawki i przedmioty. To, co do tej pory było w ruchu, teraz stopniowo się zatrzymuje. Powoli milkną wszystkie dźwięki, a za oknem zapada noc. "Kołysanka na cztery" to intrygująca i pełna niespodzianek książka do oglądania, liczenia i zasypiania.

źródło opisu: https://wydawnictwowolno.pl/ksiegarnia/kolysanka-na-cztery/

źródło okładki: https://wydawnictwowolno.pl/ksiegarnia/kolysanka-na-cztery/