Punkt zwrotny

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Wydawnictwo: Znak
Turning Point
hypesyll

Bill, Stephanie, Wendy i Tom to lekarze pogotowia ratunkowego, najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. W życiu prywatnym obrali jednak zupełnie różne ścieżki. Bill po rozwodzie z żoną arystokratką całkowicie poświęca się pracy. Stephanie usiłuje pogodzić karierę z wychowaniem ukochanych synów. Wendy tkwi w związku bez przyszłości, a przystojny Tom łamie kobietom serca, lecz żadnej nie...

Bill po rozwodzie z żoną arystokratką całkowicie poświęca się pracy. Stephanie usiłuje pogodzić karierę z wychowaniem ukochanych synów. Wendy tkwi w związku bez przyszłości, a przystojny Tom łamie kobietom serca, lecz żadnej nie pozwala się do siebie zbliżyć.

Pewnego dnia zostają zaproszeni do Paryża na prestiżowe szkolenie z udzielania pomocy ofiarom katastrof. Miasto miliona świateł oferuje im ekscytującą przygodę i mnóstwo możliwości.

Jednak nowe umiejętności przydadzą się im szybciej, niż myśleli. Kiedy w mieście dochodzi do ataku, natychmiast zostają zaangażowani do pomocy.
Czy decyzje, które będą musieli podjąć w ułamku sekundy, zaważą na ich dalszym życiu?
Dla kogo paryski wyjazd okaże się prawdziwym punktem zwrotnym?

źródło opisu: https://www.olesiejuk.pl/product/212470-punkt-zwrotny

Nie moja bajka.

Ania Dziubak | 2019-05-11
Przeczytana: 13 maja 2019

Można by ich określić mianem: "Fantastycznej Czwórki":
Bill Browning - szef oddziału urazowego; rozwiedziony mąż i ojciec dwóch małoletnich córek.
Stephanie Lawrence - względnie spełniona mężatka i matka dwóch synów; lekarz rezydent na neurologii i urazówce.
Thomas Wylie - kolejny lekarz urazówki; były model, wytrawny i czarujący uwodziciel i łamacz kobiecych serc.
Wendy Jones - lekarz na oddziale intensywnej opieki urazowej i pediatrycznej; od sześciu lat zakochana w wybitnym, ale niestety żonatym kardiochirurgu.
Do ich spotkania dochodzi na wspólnym szkoleniu z zakresu zarządzania pomocą przy wypadkach z dużą liczbą ofiar oraz wymiany informacji i procedur na wypadek zamachu terrorystycznego.
Jak szybko będą musieli wykorzystać w praktyce nowe umiejętności?
Jakie możliwości przed każdym z nich otworzy miesięczny pobyt w Paryżu?
I w jaki sposób tak szlachetna misja odmieni ich życie?
I dla kogo z nich ten wyjazd okaże się naprawdę " punktem zwrotnym"?
Ciepła i...

madzia935 | 2019-04-28