Wyzwanie czytelnicze LC

Tłumaczenie: Karolina Rybicka
Wydawnictwo: Znak
The President is Missing
Marczewek

Książka, o której mówi cały świat. Największa sensacja 2018 roku. To się za chwilę wydarzy. Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6… 5… 4… Zniknie wszystko. Dostęp do wody, prądu, twoich oszczędności. Nie zadzwonisz do rodziny. Nie będziesz wiedział, co się dzieje. Nie spodziewałeś się, że to może dotyczyć także ciebie. Ktoś tylko czeka, by zrealizować swój plan....

Książka, o której mówi cały świat. Największa sensacja 2018 roku.

To się za chwilę wydarzy.
Najgroźniejszy atak terrorystyczny w historii rozpocznie się za 6… 5… 4…

Ktoś tylko czeka, by zrealizować swój plan. Ma sprzymierzeńca w Białym Domu. Wystarczy, że wpisze hasło.

W ściśle strzeżonym miejscu trwa narada przywódców najważniejszych państw świata. Ustalają strategię działania. Czy wystarczy im czasu, by ją zrealizować?

Tylko Bill Clinton i James Patterson mogli napisać taką powieść. Po raz pierwszy w historii prezydent Stanów Zjednoczonych odsłonił tajniki funkcjonowania Białego Domu autorowi światowych bestsellerów. Zabójcza kombinacja, która trzyma w napięciu do końca.

źródło opisu: znak

źródło okładki: znak

Zimowe zapowiedzi wydawnicze

Podejrzeliśmy zimowe zapowiedzi, by sprawdzić, jakich gorących nowości możemy spodziewać się w nadchodzących miesiącach. Zaplanujcie dobrze czas na czytanie, bo jest w czym wybierać. Zobaczcie sami!

Zostań recenzentem książki „Gdzie jest Prezydent”!

Bestsellerowa powieść Billa Clintona i Jamesa Pattersona ukaże się w Polsce już 30 stycznia! Dla użytkowników portalu lubimyczytać.pl mamy aż 100 przedpremierowych egzemplarzy książki.