Siostra Faustyna. Szafarka Miłosierdzia Bożego

Wydawnictwo: Michalineum
8370192459
Mea-Libri

Św. Faustyna, zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, przeżyła zaledwie 33 lata. Zmarła 5 października 1938 roku. Jan Paweł II 18 kwietnia 1993 roku ogłosił ją błogosławioną, a 30 kwietnia 2000 roku została przez niego kanonizowana. Bóg wybrał ją, aby swoim krótkim i pełnym cierpień życiem przypomniała światu tajemnicę Bożej Miłosiernej Miłości. Niniejsza publikacja ma na...

Niniejsza publikacja ma na celu rozpowszechnianie znajomości postaci św. Faustyny i orędzia Chrystusa o Bożej Miłosiernej Miłości, aby jego pogłębienie pozwalało nam jeszcze bardziej odkrywać oblicze Boga Ojca "bogatego w miłosierdzie" (por. Ef 2,4), i aby stawało się siłą do przemiany naszego codziennego życia, do świadczenia przebaczenia, wzajemnej miłości i braterstwa, do czego wzywa nas Chrystus.

źródło opisu: Michalineum, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!