Jestem artystą

Tłumaczenie: Marta Bręgiel-Pant
Wydawnictwo: Tako
I am an Artist
artysta, dziecko, bałagan, życie, zabawa
Abdita

Poznajcie chłopca, który nie może przestać tworzyć, bo jest artystą i wszędzie widzi sztukę. Kocha kolory, kształty, faktury i wszystko go inspiruje: skarpety, meble, zawartość lodówki. Nawet kot otrzymuje dzięki niemu nowy wizerunek. Jest tylko jeden problem: mama nie podziela entuzjazmu synka do sztuki. Wydaje się wręcz, że wcale go nie rozumie. Chłopiec ma jednak plan, jak wywołać uśmiech na twarzy zmęczonej mamy: stworzy swoje najlepsze dzieło i to na bardzo wielką skalę...
Zwariowana, bajecznie śmieszna książka Marty Altés, która pokazuje, że sztuka jest wszędzie!

źródło opisu: http://tako.biz.pl/k,168,jestem-artysta.html

źródło okładki: http://tako.biz.pl/k,168,jestem-artysta.html

Maarcelina | 2019-02-01

Jestem artystą, Marty Altes przedstawia chłopca którego wszystko inspiruje do bycia artystą kocha kolory, naturę, ruch, kształty. Ma tylko jeden duży problem: Mama która nie podziela jego entuzjazmu do tworzenia sztuki.
Niestrudzony artysta ma jednak plan. Stworzy niezwykłe dzieło specjalnie dla niej i to na "dużą skalę" aby wywołać uśmiech na twarzy zmęczone mamy.
Zwariowane opowiadanie z zabawnym ilustracjami.

ania_och | 2019-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2019