Wyzwanie czytelnicze LC

Z łapą na sercu

Tłumaczenie: Monika Wisniewska
Cykl: Bluff Point (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Every dog has his day
aleqsia

Dwa serca spragnione miłości i urocze zwierzaki, które je połączą Zachary Cane prowadzi piwiarnię w Bluff Point i mieszka z gburowatym psem. Kawalerski styl życia bardzo mu odpowiada. Pewnego dnia do jego drzwi pukają córki jego sąsiadki. Gdy proszą o pomoc w uratowaniu bezpańskiego kota, nie waha się ani przez chwilę. Jessie Connelly jest rozwódką, która samotnie wychowuje dzieci i nie chce...

Dwa serca spragnione miłości i urocze zwierzaki, które je połączą

Jessie Connelly jest rozwódką, która samotnie wychowuje dzieci i nie chce mieć do czynienia z mężczyznami – a już na pewno nie z takimi jak Zach. Nie może jednak nic poradzić na to, że jej córki go uwielbiają. Mężczyzna wypełnia w ich życiu pustkę po ojcu, który odszedł.

Gdy w Bluff Point szaleje burza śnieżna, Zach oferuje Jessie pomoc. Kiedy okazuje się, że zagraża im nie tylko pogoda, jest zdecydowany zrobić wszystko, by chronić ją i jej rodzinę. Postanawia również zawalczyć o coś więcej – złamane serce Jessie.

źródło opisu: Kobiece

źródło okładki: Kobiece