Labor Of Love

Labor Of Love
Self Publishing
2018-09-01
2018-09-01

Bardzo, bardzo dobra historia, szkoda tylko, że taka krótka. Z jednej strony, autorce udało się zmieścić sporo akcji i emocji na niecałych 100 stronach, a z drugiej to brakowało mi trochę rozbudowanej akcji. Spokojnie ten pomysł mógł zostać bardziej rozwinięty!
Za to bardzo duży plus za pomysł na tę historię! Gównych bohaterów ciężko nie polubić - choć w pełnej książce pewnie mieliby jeszcze większy plus. Za to brak konkretnych bohaterów drugoplanowych. Kilka osób zostało wspomnianych, ale są raczej obojętne - poza dziadkiem Lucy - czarnym charakterem.
To raczej prosta historia w której czytelnik wie co się dzieje.
Skrzywdzona dziewczyna ucieka przed dziadkiem sadystą w czasie ulewy i uderza w bramę prowadząca do rezydencji na obrzeżach. Mieszka tak Orlando - były komandos z bliznami na twarzy i niechęcią do spędzania czasu z ludźmi. Przewrotny los stawia jednak na jego drodze naszą skrzywdzoną Lucy i zmusza do działania.

Od pierwszego momentu Orlando wie, że pragnie chronić tę piękną, skrzywdzoną kobietę. Dlatego właśnie, gdy po ocknięciu się z omdlenia, Lucy nic nie pamięta i pyta czy Orlando jest jej mężem - ten to potwierdza. Przecież obiecał, że ją ochroni - i właśnie to ma zamiar zrobić.

Co jednak zrobić, gdy kłamstwa z każdą chwilą mogą wyjść na jaw i zburzyć szczęście i uczucie budujące się miedzy bohaterami?
Czy czeka ich happy end?
Czy Orlando uchroni Lucy przez szukającym ją dziadkiem?
Czy Lucy wybaczy mu kłamstwo?

Doskonała pozycja na relaks popołudniowy!

• Tłumaczenia
  • Romans