Układ na wyłączność

Wydawnictwo: Ridero
MsChocolate

Nadia wciąż cierpi po rozstaniu z Wiktorem, cierpi przez niesprawiedliwy los, który jej nie oszczędzał. Niestety okazuję się, że nadal nie będzie łatwo. Wiktor znów zjawia się w jej życiu, ale tym razem nie sam. W jego życiu pojawia się pewna kobieta, która namiesza. Chociaż minęło trzy miesiące, chemia krążąca między nimi nie zgasła, ale czy to wystarczy? Czy Nadia jest gotowa stoczyć bitwę o mężczyznę, którego kocha? A może to ktoś inny dokona za nią wyborów?

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/uklad_na_wylacznosc/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/uklad_na_wylacznosc/

Anna | 2018-11-19
Przeczytana: 17 października 2018

"Takie jest życie. Nie zawsze doskonałe, ale przez to rzeczywiste. Doskonałe mogą być chwile, które ze szczegółami zapamiętamy, ze względu na ich wyjątkowość."

Zapraszam na moją opinię: