Op: Bezbarwne dni Itaru Yoake #1

Tłumaczenie: Anna Piechowiak
Cykl: Op: Bezbarwne dni Itaru Yoake (tom 1)
Wydawnictwo: Kotori
オプ- 夜明至の色のない日々 (Op: Yoake Itaru no Iro no Nai Hibi)
9788366132061
komiksy
norimenai

Itaru Yoake ma trzydzieści osiem lat i jest po rozwodzie. Pracuje jako detektyw na zlecenia firm ubezpieczeniowych. W trakcie prowadzenia jednej ze spraw pod jego opiekę trafia chłopak imieniem Kuro, który od samego początku okazuje wobec Yoake jawną niechęć. Zmaganie się z humorami bojowo nastawionego nastolatka w chwili, gdy śledztwo utyka w martwym punkcie, jest dla detektywa najgorszym z możliwych scenariuszy. Dopiero pewne słowa wypowiedziane przez Kuro spowodują, że dochodzenie ruszy z miejsca, a wydarzenia nabiorą rozpędu.

źródło opisu: Kotori, 2018

źródło okładki: http://www.kotori.pl/

Anezka | 2019-03-23
Na półkach: 2019, Wymienione, Przeczytane, Manga
Przeczytana: 23 marca 2019

Kryminał, jako że tego nie lubię, męczyłam się cały tom. Może i jest to ciekawe, ale nie dla mnie. Ale widać, że autorka się przyłożyła i namęczyła.

Belcia70 | 2019-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2019

Zaskoczyło mnie to jak ta manga była dobra.
Jest to dość poważny tytuł który nie każdemu może się spodobać bo akcji nie ma dużo a rozwiązywanie zagadek przychodzi głównemu bohaterowi raczej wolno ale bardzo polubiłam Yoake i na pewno kupię kolejne tomy :)

silwana | 2018-12-22
Przeczytana: 22 grudnia 2018

Autorkę znam z jej poprzednich prac, ta manga różni się jednak trochę od jej dotychczasowych prac, ale nadal mi się podoba. Na pewno przeczytam kolejne tomy.

Rege | 2019-03-30
Przeczytana: 30 marca 2019

Kryminał a więc nie moja bajka, ale on by tych zbrodni nie rozwiązał gdyby nie szczypta fantasy.
Bardzo dobre ilustracje.

raven | 2019-04-06