Jak stworzyć najlepszy blog. WordPress 2.0

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-15305-2
blog, wordpress
Paweł Lipiec

Książka przedstawia skrypt WordPress, który jest – nie tylko zdaniem autorów – najlepszym z gotowych rozwiązań na rynku. Skrypt jest bezpłatny, można więc go stosować w dowolnym miejscu zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. Dzięki dostępowi do źródła programu czytelnik, który zna się na programowaniu w języku PHP, może go dowolnie modyfikować i dostosować do swoich potrzeb. Oprócz...

Oprócz opisu samego skryptu książka zawiera porady na temat tego, jak stworzyć własny blog, który będą odwiedzali czytelnicy z całego świata i znajdą na nim interesujące ich treści. Dzięki poradom czytelnik dowie się także, jakie czynniki wpływają na odpowiednie pozycjonowanie blogu w wyszukiwarce.

Paweł Lipiec | 2010-02-14

Hmmm... no nie mi oceniać ;)

Może poza tym, że część techniczna już się lekko zdezaktualizowała. Trzeba będzie pomyśleć o nowym wydaniu ;-)

Krzysztof | 2013-01-04
matek19986 | 2016-02-11
Vivianne Davenport | 2015-05-14
ceha_wb | 2014-11-06
    Biblia e-biznesu
    Paweł Lipiec, Maciej Dutko, Agnieszka Dejnaka, Przemysław Modrzewski, Piotr D...