ReLIFE tom 8

Cykl: ReLIFE (tom 8)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
Isil

Yoake obserwując Kaizakiego zastanawia się dlaczego poprzedni ReLife nie odniósł sukcesu. Czyżby on sam był tego przyczyną?
Tymczasem uczucia obiektu dochodzą do głosu, czy okażą się silniejsze niż rozsądek?

źródło opisu: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=174&tom_id=8

źródło okładki: http://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=174&tom_id=8

Wkp | 2018-10-30
Przeczytana: 05 stycznia 2019

PRZESZŁOŚCI POWRACA

Z "ReLife" miałem różne przeżycia. Zaczęło się tylko nieźle, potem było kilka dobrych tomów, po nich jakość na chwilę znów spadła, ostatecznie jednak podskoczyła i od tamtej pory trzyma się na naprawdę dobrym poziomie. Ósmy tom nie zawiedzie więc nikogo, komu podobała się poprzednia część. A dokładniej zadowoli wszystkich miłośników serii – i to jeszcze jak.

Sekrety i tajemnice. Wszystko, co skrywa przeszłość powoli zaczyna wychodzić na jaw, a wraz z nimi historia Chizuru Hishiro. Do tej pory znaliśmy ją jako licealistkę z problemami. Genialną, dociekliwą uczennicę, która nie potrafiła radzić sobie w kontaktach międzyludzkich. Teraz nadszedł czas by ujrzeć jej prawdziwą twarz!
Hishiro od zawsze była dobrą uczennicą, szkołę i studia skończyła ze świetnymi wynikami, ale w korporacji nie szło już jej tak dobrze. Z obowiązkami radziła sobie, jak należy, jednak nie w kontaktach. Częsta zmiana pracy doprowadziła do sytuacji, w której nie mogła już znaleźć...