Książka Roku 2018

Nelly Rapp i atak duchów

Tłumaczenie: Karolina Augustyniak
Cykl: Nelly Rapp upiorna agentka (tom 11)
Wydawnictwo: Mamania
Nelly Rapp och de spökande prästerna
nelly rapp, duchy
7vza

Duchy mogą być zarówno miłe, jak i złośliwe, upiorna agentka Nelly Rapp doskonale o tym wie! Tym razem będzie musiała pomóc grupie zagubionych duchów, które bardzo chcą wrócić do swojej zakurzonej krypty, ale nieszczęśliwy przypadek sprawił, że zostały uwięzione w kościele. Trzeba zdobyć klucz do podziemi – ale jak to zrobić, skoro jest w posiadaniu osoby, która śmiertelnie boi się duchów?

Łatwe do czytania i ekscytujące przygody upiornej agentki Nelly Rapp i jej psa Londyna autorstwa Martina Widmarka, bestsellerowego autora dla dzieci. Straszne w sam raz dla młodych czytelników!

źródło opisu: mamania.pl

źródło okładki: mamania.pl