BloodRayne: Twin Blades

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
BloodRayne: Twin Blades
komiksy
angielski

Twin Blades reveals a tale of Rayne's young life when she met up with Declan Finney - a Dhampir who claims to have been cured by the Brimstone Society and is now human. Can anyone shed their Dhampir skin? Rayne hopes so. This issue also reveals the origins of Rayne's Twin Blades.

źródło opisu: http://bloodrayne.wikia.com/wiki/BloodRayne:_Twin_Blades

źródło okładki: https://comicvine.gamespot.com/bloodrayne-twin-blades-1/4000-125528/

Wojciech Detko | 2018-10-25
Przeczytana: 25 października 2018

Tym razem powiało starym dobrym schematem, który wszyscy już gdzieś widzieliśmy.

Muszę przyznać, że gdy w tej kupce 22 komiksów znalazłem limitowaną do 500 sztuk edycję, stwierdziłem, że jednak człowiek, który to sprzedawał nie do końca wiedział co ma w posiadaniu. No, ale nic jego strata mój zysk.
Tym razem jest to historia o ostrzach, którymi posługuje się nasza dhampirzyca. Młodziutka Rayne, spotyka starego człowieka, którego niemal można nazwać archetypem mentora. Opowiada swoją historię przez co inspiruje naszą bohaterkę i oczywiście przekazuje ostrza. Jak ta historia się kończy, każdy powinien się domyślać.

Jak zawsze krótka, ale trzymająca się kupy historia, tylko niestety trąci sztywnym schematem.