Masza i niedźwiedź. Czas na psoty

Wydawnictwo: Egmont Polska
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
palalela

Masza i Niedźwiedź. Czas na psoty to wyjątkowa książka z zegarem, dzięki której twoje dziecko nauczy się odczytywać godzinę - a będzie mu w tym towarzyszyć jego ulubiona bohaterka. Dla Maszy zawsze jest dobra pora na to, żeby coś nabroić. O której to umówiła się z Niedźwiedziem na ryby? Ile godzin upłynęło jej na zabawie z dalekim krewnym Niedźwiedzia, pandą, skoro na drugi dzień gość zaspał i...

Dla Maszy zawsze jest dobra pora na to, żeby coś nabroić. O której to umówiła się z Niedźwiedziem na ryby? Ile godzin upłynęło jej na zabawie z dalekim krewnym Niedźwiedzia, pandą, skoro na drugi dzień gość zaspał i niemalże spóźnił się na pociąg powrotny? Dzięki tej książce dowiesz się, jak Masza spędza kolejne godziny, a zielonooka psotnica nauczy cię posługiwania się zegarem. Przesuwaj wskazówki i baw się!

źródło opisu: https://egmont.pl/Masza-i-Niedzwiedz.-Czas-na-psoty,608418,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/Masza-i-Niedzwiedz.-Czas-na-psoty,608418,p.html

książek: 1907
palalela | 2018-10-19
Na półkach: Przeczytane, Dziecionkowe
Przeczytana: 19 października 2018

Takich czasów dożyliśmy, że dzieci nie umieją odczytywać godzin na zegarze analogowym. Ta książeczka jest doskonałym narzędziem do nauki i ćwiczenia z dzieckiem tej tajemnej sztuki. Jest prosto, jest w nawiązaniu do przygód Maszy i jej futrzarskiego przyjaciela, jest wesoło. Fajna, omawiająca wszystkie kwadranse, wpół do i za pięć. Polecam.