Kawaii. Jak rysować naprawdę uroczo. Rysuj wszystko tak słodko, jak można!

Okładka książki Kawaii. Jak rysować naprawdę uroczo. Rysuj wszystko tak słodko, jak można! Angela Nguyen
Angela Nguyen Wydawnictwo: Arkady hobby
hobby
Arkady
2018-05-24
2018-05-24
sztuka rysunek rysowanie postaci mangha japońskie rysunki

To książka napisana przez graficzkę Angelę Nguyen, w której ilustruje wiele uroczych postaci, zwierząt i przedmiotów, stanowiących część jej życia, a których dzięki niej możemy się pouczyć rysować. Aby zacząć wystarczy kartka i czarny cienkopis do rysowania konturów. Na kolejnych stronach książki poznajemy wskazówki, jak rysować urocze obrazki. Po ich przyswojeniu, mając pod ręką niezbędne przybory, możemy zacząć ćwiczyć tworzenie obrazków ludzi w różnych ustawieniach, o różnych wyrazach twarzy, noszących rozmaite części garderoby i dodatki na przykład: astronautę, wojownika ninja, czy pielęgniarkę. Następnie uczyć się tworzenia super słodkich zwierząt, przedmiotów – od foteli, przez pojazdy i budynki, kończąc na produktach spożywczych i roślinach. Myślę, że ta pozycja pozwoli miło spędzić czas każdemu, kto lubi oddawać się przyjemności rysowania, a dzieciom przyniesie sporo frajdy w rozwijaniu swoich umiejętności.

Jeśli chcesz się nauczyć rysowania słodkich rysunków i rysuneczków (i posiadasz cierpliwość) to książka dla Ciebie. A także dla wszystkich miłośników kawaii, mangi, anime i kreskówek.

Spodziewalam się czegoś bardziej..... ale nie jest zła

Spodziewalam się czegoś bardziej..... ale nie jest zła

Idealna książka na wspólną zabawę z dzieckiem

Idealna książka na wspólną zabawę z dzieckiem

Książka z wesołymi obrazkami do rysowania krok po kroku. Ciekawa zabawa dla dzieci i niektórych dorosłych. :)

• Hobby
  • Popularnonaukowe