Wzmocnij jelita Wygraj z lękiem i depresją przestań zajadać stres

Wydawnictwo: Pascal
Wzmocnij jelita Wygraj z lękiem i depresją przestań zajadać stres

JELITA TO NASZ DRUGI MÓZG! ODBUDUJ MIKROFLORĘ JELIT I ODZYSKAJ RÓWNOWAGĘ EMOCJONALNĄ! Stosując odpowiednią dietę, oczyścisz jelita, wzmocnisz swoją odporność i ochronisz swój organizm przed alergiami, cukrzycą, otyłością i chorobami autoimmunologicznymi. Jednak to nie wszystko. Wzmacniając jelita, zwiększysz produkcję hormonów szczęścia, pokonasz przygnębienie i mgłę mózgową, poprawisz...

JELITA TO NASZ DRUGI MÓZG!
ODBUDUJ MIKROFLORĘ JELIT
I ODZYSKAJ RÓWNOWAGĘ EMOCJONALNĄ!
Stosując odpowiednią dietę, oczyścisz jelita, wzmocnisz swoją odporność i ochronisz swój organizm przed alergiami, cukrzycą, otyłością i chorobami autoimmunologicznymi. Jednak to nie wszystko. Wzmacniając jelita, zwiększysz produkcję hormonów szczęścia, pokonasz przygnębienie i mgłę mózgową, poprawisz koncentrację umysłową i wspomożesz leczenie depresji.
Czy zdarza Ci się zajadać stres?
Czy słodyczami poprawiasz sobie nastrój?
Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie!
Autor Jaglanego detoksu oraz Zatrzymaj Hashimoto na podstawie własnego doświadczenia i wieloletniej praktyki przystępnie podpowiada, jak żyć, aby odzyskać sens i radość życia!
Dowiesz się, jak wzmocnić swój przewód pokarmowy, jednocześnie wzmacniając psychikę!
Gotuj zdrowo!
Wzmocnij jelita i odzyskaj zdrowie!

źródło opisu: https://czytam.pl/k,ks_756206,Wzmocnij-jelita-Wygr...(?)

źródło okładki: https://webimage.pl/pics/728/2/d935676.jpg

ZaczytanaAgniesia | 2018-10-23
Przeczytana: 23 października 2018

Ciekawe przepisy i wiele wskazówek dot. dbania o swoje zdrowie, szczególnie o jelita i zdrowie psychiczne, które są ze sobą powiązane. Porady dot. prawidłowej diety i aktywności fizycznej oraz życia duchowego, które również przekłada się na nasze zdrowie.
Czasami miałam wrażenie, że autor powiela swoje słowa. I może za dużo odwołań do religii, Ewangelii. Poza tym bardzo dobra pozycja - czas zmienić swoje nawyki żywieniowe :)