Sposób na Hashimoto. Jak w 31 dni zwlaczyć uciążliwe objawy choroby

Okładka książki Sposób na Hashimoto. Jak w 31 dni zwlaczyć uciążliwe objawy choroby Karen Frazier
Karen Frazier Wydawnictwo: Buchmann poradniki
2016-05-23
9788328051997
Agnieszka Skowron
hashimoto tarczyca

Absolutne nieporozumienie! Książka wydana bardzo ładnie, świetny papier, kolory... ALE :

1. maleńki druk skutecznie zniechęca do czytania! A żeby użyć jakiegoś przepisu i móc z niego korzystać podczas gotowania - należy go sobie przepisać.

2. Zamieszczone zdjęcia bez podpisów i nie wiadomo, którą potrawę przedstawiają, a może żadnej i to tylko kolorowe obrazki?

3. Przepisy zupełnie z księżyca! Często zawierają takie składniki, że gdybym chciała je zgromadzić - zabrałoby mi to miesiąc, bo wymaga zakupów w specjalistycznych sklepach internetowych. Nie będę próbowała, bo nie lubię wyrzucać jedzenia, a nie mam pewności, czy te wymyślne składniki przypadną mi do gustu.

4. Gdyby poważnie potraktować "porady" autorki - należy rzucić pracę i zajmować się tylko sobą.

Nie polecam... chyba, że ktoś lubi ma czas na eksperymenty.

3....

Ciekawa pozycja dla osób, które zmagają się z Hashimoto. Ciekawy wstęp na temat zdrowia oraz bardzo dużo przepisów. Warto dołożyć pozycję do swojej biblioteczki na temat diety, zdrowia. Osoby, które nie chorują na Hashimoto również mogą sięgnąć po przepisy oraz urozmaicić swoją dietę.

• Hashimoto
  • Zdrowie
  • Popularnonaukowe
  • Hashi & Co.
  • Ze smakiem

Dodaj cytat z książki Sposób na Hashimoto. Jak w 31 dni zwlaczyć uciążliwe objawy choroby