Stokrotki w śniegu

Wydawnictwo: Znak Literanova
The Christmas List
literatura piękna
Ag2S

Limitowana edycja bestsellera. Ta książka zmieniła życie milionów osób na całym świecie. Zły. Okrutny. Bezwzględny. Tyle i aż tyle można o nim powiedzieć. James Kier jest człowiekiem, który nie dba o nikogo – ani o swoją żonę, ani o syna. Liczy się tylko on sam. Kiedy gazety donoszą, że zginął w wypadku, wszyscy nareszcie mogą powiedzieć, co o nim sądzą. Tylko że James żyje. A to, co słyszy...

Limitowana edycja bestsellera.
Ta książka zmieniła życie milionów osób na całym świecie.

Zły. Okrutny. Bezwzględny. Tyle i aż tyle można o nim powiedzieć. James Kier jest człowiekiem, który nie dba o nikogo – ani o swoją żonę, ani o syna. Liczy się tylko on sam. Kiedy gazety donoszą, że zginął w wypadku, wszyscy nareszcie mogą powiedzieć, co o nim sądzą. Tylko że James żyje. A to, co słyszy na swój temat, jest dla niego szokiem. Wyrządził w życiu wiele zła, a teraz postanawia wszystko naprawić. Jednak nie jest to łatwe, a lista skrzywdzonych jest długa. Okazuje się, że najmocniej wspiera go osoba, którą zranił najbardziej. Czy zdąży ocalić tę miłość? Czy wraz z nią przyjdzie wybaczenie?

"Stokrotki w śniegu" to jeden z największych bestsellerów Richard Paula Evansa, pisarza okrzykniętego przez czytelniczki Lekarzem Dusz. Poruszająca opowieść o potędze miłości i odwadze, jakiej potrzeba, aby stawić czoła swoim winom.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

atena22ff | 2019-06-26

Wzruszająca opowieść pełna emocji. Uroniłam na końcu kilka łez.

Maria | 2019-05-20
Przeczytana: 27 grudnia 2010

Co takiego musiało wydarzyć się w moim życiu, że zaczęłam się zastanawiać nad moim postępowaniem i uczynkami wobec innych ludzi? Ciężka choroba? Tragedia rodzinna? Pewność nadchodzącej śmierci? Zemsta skrzywdzonego? Niechcący podsłuchane opinie na mój temat? Wyrzuty sumienia?
Nie.
To ta książka.
Głównemu bohaterowi nie przydarzyło się nic z wymienionych przeze mnie powodów. Jego spotkała znacznie bardziej szokująca sytuacja. Dowiedział się z gazety, że nie żyje. Przeczytał w niej własny nekrolog, a zaraz potem komentarze w Internecie na swój temat, z których wyłaniał się obraz człowieka jakiego nie znał. Potwora. Zimnego, wyrachowanego drania, "którego obchodziła jedynie forsa. Motywował go wyłącznie zysk, nieważne, jakim czy czyim kosztem", z mottem życiowym: "Pożerasz, albo zostajesz pożarty."
Był w szoku.
Jedyną osobą go broniącą okazała się, jak na ironię, własna żona, „błąd życia” jak posumował ukochaną niegdyś osobę i wspólne lata małżeńskie w trakcie negocjacji...

Agnieszka Świderek | 2019-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2019

Niezwykle intensywna, mocna i nasycona emocjami. czyta się z zapartym tchem i jak zwykle zmusza do refleksji.

Katarzyna | 2019-04-08
Przeczytana: 07 kwietnia 2019

Zakochałam się w tej książce ! Zazwyczaj wolę czytać inne gatunki książek, tą złapałam bo byłam ciekawa poznać autora :) Na pewno przepatrzę inne jego książki , które już mam na oku. Dodam jeszcze, że pod koniec książki płakałam strasznie ! Poleciłam już tą książkę mamie i jest w drodze do niej, i polecam ją każdemu ! :) PRZECUDOWNA !

sqot_es | 2019-03-27

Poznajemy Jamesa Kiera, bezwzględnego i oschłego właściciela dużej firmy. Bohater oszukał wiele osób. Zrujnował im życie, pozbawiając ich majątku dla własnej korzyści.
Pewnego dnia w mediach i w prasie ukazuje się informacja o jego śmierci. Zmarł James Kier, ale kierowca autobusu.
James po przeczytaniu negatywnych komentarzy na swój temat, postanawia się zmienić, naprawić błędy przeszłości i prosić o wybaczenie.
Jedyna osoba, która nigdy nie zwątpiła w jego dobroć to Sara, jego żona...

Współczesna "Opowieść wigilijna".
Ciekawa, zimowa historia o wielkiej przemianie i odkupieniu win. Bardzo wzruszająca książka. Świąteczny wyciskacz łez.
Morał brzmi: nigdy nie jest za późno na zmianę!

Gosia3 | 2019-03-21

Czy można dostać drugą szansę i rozpocząć wszystko od nowa?
Kiedy gazety donoszą, że James Kier zginął w wypadku, wszyscy nareszcie mogą powiedzieć, co o nim sądzą. Tylko że James żyje. A to, co słyszy na swój temat, jest dla niego wielkim szokiem.
Nic dziwnego nie był kandydatem na najlepszego przyjaciela, szefa rekina biznesu wyznającego zasadę - po trupach do celu, męża który zostawia umierającą żonę i ojca. Wbrew pozorom liczne negatywne oceny jego osoby bardzo na niego działają i postanawia zmienić dotychczasowe życie naprawić choć po częsci wyrządzone krzywdy.
Książka bardzo mi się spodobała. dlatego, że opowiada o niezwykłej przemianie. o tym, że magia Bożego Narodzenia naprawdę istnieje.
Stokrotki w śniegu to poruszająca opowieść o potędze miłości i odwadze, jakiej potrzeba, aby stawić czoła swoim winom.Polecam

Kak_tu_sowa | 2019-02-23
Przeczytana: grudzień 2018

Piękna książki o miłości i wybaczaniu, niebanalna....w sam raz na czas przedświąteczny.
POLECAM

patlis | 2019-01-10
Przeczytana: 06 stycznia 2019

Polecam :) wzruszająca opowieść o tym jak przebaczenie kochającej osoby przeradza się w wyścig z czasem o życie.

opojan | 2019-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2019

Bardzo wzruszająca, uczuciowa i ciepła opowieść o przemianie człowieka. Podnosząca na duchu i pomagająca przywrócić wiarę w ludzi.

Niedawno za sprawą Tajemnicy pod jemiołą poznałam twórczość Richarda P. Evansa i byłam oczarowana stylem autora i tym, w jaki sposób opowiada daną historię. Dlatego, kiedy tylko zobaczyłam na stronie wydawnictwa, że szykuje się wznowienie książki Stokrotki w śniegu, nie wahałam się ani chwili. Tym bardziej że jest to edycja limitowana i zawiera na pierwszych stronach list autora do polskich czytelników oraz posiada piękną w dodatku twardą oprawę. Zaczęłam ją czytać niemal natychmiast po tym, jak kurier mi ją dostarczył. I w zasadzie przeczytałam ją w jeden dzień, a potem żałowałam, że nie dozowałam sobie tej historii po kilka kartek dziennie, zamiast połknąć ją w ekspresowym tempie. Bo po przewróceniu ostatniej strony, spoglądałam z utęsknieniem na okładkę i zadawałam sobie w myślach pytanie: jak dalej żyć?! Moi Drodzy, oto ona – książka, która dostarczyła mi potwornego kaca książkowego! (...)

Całość na...