Bliżej Boga Być

Wydawnictwo: Znaki Czasu
Bliżej Boga Być
pozostałe
jonasz7-85

O CZYM KSIĄŻKA? Bóg istnieje. Napisał scenariusz mojego życia. Zbyt dużo cudów, tych maleńkich i tych wielkich, się w nim zdarzyło, abym mógł powiedzieć, że to tylko zbiegi okoliczności. Pismo Święte potwierdza moje przekonanie: „Przyjdźcie, zobaczcie dzieła Pana,dzieła zdumiewające, których dokonuje na ziemi” (Ps 46:9). Czy wiesz, że Twoje życie, tu na Ziemi, może być wspaniałe? Być może...

O CZYM KSIĄŻKA?

Pismo Święte potwierdza moje przekonanie: „Przyjdźcie, zobaczcie dzieła Pana,dzieła zdumiewające, których dokonuje na ziemi” (Ps 46:9). Czy wiesz, że Twoje życie, tu na Ziemi, może być wspaniałe? Być może doświadczyłeś wiele bólu, być może zwątpiłeś w Boga, być może nie wiesz, że Bóg naprawdę istnieje? Ja też w życiu przeszedłem swoje … wiele operacji w szpitalu … przewlekła choroba, której nie mogłem dotąd wyleczyć … rychła wizja śmierci. A jednak to wszystko sprawiło, że stawiałem pytania i otrzymywałem odpowiedzi. Dzisiaj pragnę być przy Bogu. Wierzę, że kiedyś Bóg przyjmie mnie do swojego Królestwa. Chciałbym, abyś i Ty wiedział, że nasze życie nie kończy się tu na Ziemi. Bóg obiecał nam przyszłość, o której możemy przeczytać w Piśmie Świętym tak: „(…) to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują” (1 Kor 2:9).

Może o tym wiesz, może o tym nie wiesz, ale czy może być coś piękniejszego niż niespodzianka przygotowana przez samego Boga? Bóg mówi: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mat 11:28).

Czy to nie wspaniała zachęta? Próbowałeś? Dlatego zachęcam Cię do przeczytania treści opublikowanych na tym blogu, ale także do książki o tym samym tytule, w której opisałem większość tych maleńkich cudów, które Pan uczynił mi tu, na Ziemi. Opisuję w niej też wiele wskazówek mówiących, jak żyć i co zrobić, aby po śmierci, kiedyś w przyszłości, zmartwychwstać i cieszyć się życiem wiecznym… gdzie nie będzie bólu, wojen, chorób i płaczu.

Zachęcam więc: „Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał” (Ps. 37:5)

źródło opisu: https://skleprentiera.pl/pl/p/Blizej-Boga-Byc/36

źródło okładki: https://skleprentiera.pl/pl/p/Blizej-Boga-Byc/36

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!