Facebiografia. Zapiski o tym, o tamtym, o owym i owej, i o pupie gołej

Okładka książki Facebiografia. Zapiski o tym, o tamtym, o owym i owej, i o pupie gołej Jarosław Prusiński
Jarosław Prusiński Wydawnictwo: E-bookowo biografia, autobiografia, pamiętnik
E-bookowo
2018-09-19
2018-09-19
Literatura piękna Opowiadania humor zapiski śmiech facebook

Pragnę wspomóc autora dając mu 10 gwiazdek (po przeczytaniu tego zbioru felietonów chyba wiem od kogo dostał "pały" mówiąc językiem szkolnym :)))
A zbiór dość zabawny, tak na piątkę z plusem.

A zbiór dość zabawny, tak na piątkę z plusem.

Jak sam autor opisuje "Facebiografia" jest to zbiór zabawnych, krótkich felietonów na różne tematy.
Naprawdę z dużym zaciekawieniem czytałam tę książkę, bardzo ujął mnie autor poczuciem humoru i swoimi różnymi opowieściami.

Takie dyrdymały niewiadomo dla kogo. Po co to wydawać jakieś swoje przemyślenia jak się to już na FB opublikowało? Takie smutne teksty o niczym, a zawsze kończące na Erotyce. Jakby autor o niczym innym nie potrafił. Prusińskiemu wydaje się, że coś wie. Otóż nie.

Ta jedna gwiazdka, to jest zdecydowanie za dużo. Przeczytałam z nudów,jakieś 15 stron. Stron o majtkach, cipkach, niespełnionych nadziejach i frustracjach autora. Tak sobie myślę, jakoch czasów dożyliśmy. Kiedyś felietony wyczekiwane w gazetach kształtowały świadomość społeczeństwa i skłaniały z defincji do refleksji. Passent, Wiech... można wyliczać i wyliczać. A teraz byle kto, z byle jakim piórem, z ograniczonymi horyzontami, bierze się za pisanie i publikacje. Aż mdli, że komuś może się podobać taka tandeta, co dzieje się z inteligencją naszego narodu, że tacy grafomani jak pan Prusiński, rodem z Pudelka czy innego Plotka, uważają się za pisarzy. Wydał jeszcze kilka książek, spróbuję przeczytać, może to coś ponad poziom wypocin z facebbooka.

Plytkie, infantylne "przemyslenia" dla krewnych i znajomych z facebooka.

Plytkie, infantylne "przemyslenia" dla krewnych i znajomych z facebooka.

Zbiór postów z facebooka - jedne lepsze, inne gorsze. Jedne tylko dla rozrywki, inne do przemyślenia i refleksji. Można się roześmiać, można się zadumać.
Można się też nie zgadzać :)
(ja się w większości zgadzałam, ale to już standard w przypadku tego Autora)

Można przeczytać ciurkiem (zejdą z dwa wieczory),ale można też sobie dawkować.
Można na przykład trzymać na kindlu i otwierać zawsze, kiedy mamy wolną chwilę - jeden pościk na czerwonym świetle, jeden w kolejce po bułki, kolejny w miejscu odosobnionym. Wszędzie tam, gdzia mamy poczucie, że czas ucieka między palcami, a pełnowymiarowej powieści nie ma sencu nawet otwierać.

Warto.

Można się też nie zgadzać :)
(ja się w większości zgadzałam, ale to już standard w przypadku tego Autora)

Można przeczytać ciurkiem (zejdą z dwa wieczory),ale można też sobie dawkować.
Można na przykład trzymać na...

• Niedokończone
  • Empik go e-book

Dodaj cytat z książki Facebiografia. Zapiski o tym, o tamtym, o owym i owej, i o pupie gołej