Prekognicja Tom I

Wydawnictwo: Novae Res
Mirka

Czy można odwrócić bieg wydarzeń? Kiedy jedna z planet uderza w Ziemię, wszelkie życie na niej zostaje niemal zupełnie zniszczone. Po 440 tysiącach lat, w czasie których natura z trudem odbudowuje florę i faunę, a rasy inteligentne znów dochodzą do władzy, na peryferiach jednej z kopalń przypadkowo zostaje odnaleziony dobrze zachowany schron z czasów sprzed kosmicznej katastrofy. Penetrująca...

Czy można odwrócić bieg wydarzeń?

Kiedy jedna z planet uderza w Ziemię, wszelkie życie na niej zostaje niemal zupełnie zniszczone. Po 440 tysiącach lat, w czasie których natura z trudem odbudowuje florę i faunę, a rasy inteligentne znów dochodzą do władzy, na peryferiach jednej z kopalń przypadkowo zostaje odnaleziony dobrze zachowany schron z czasów sprzed kosmicznej katastrofy. Penetrująca go ekipa badaczy odkrywa, że podobny kataklizm, lecz jeszcze potężniejszy w skutkach, wkrótce się powtórzy. Czy wspólnym wysiłkiem skłóconych ze sobą narodów i ras uda się ocalić rodzimą planetę?

źródło opisu: https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=prekognicja_tom_i,druk

źródło okładki: https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=prekognicja_tom_i,druk

izabella | 2019-02-11
Katarzyna Sidor | 2019-01-31