Allegro - kampania grudzień kat. współczesna

Nie powiem

Tłumaczenie: Aga Zano
Wydawnictwo: Czarna Owca
Him
Ag2S

Pewnego dnia Catherine straciła zdolność mówienia. Przeżyła tak głęboką traumę, że nie jest w stanie przemówić – nawet do męża, dzieci i przyjaciół. Lekarze twierdzą, że jedynym sposobem, by odzyskała mowę, jest przeanalizowanie przez nią przeszłości. Catherine musi więc zacząć od początku – od niego. Od Luciana. Miłości swojego życia. Poznała go na pierwszym roku studiów. Wciągnął ją do...

Poznała go na pierwszym roku studiów. Wciągnął ją do elitarnego kręgu swoich przyjaciół, których cały świat kręcił się wokół imprez i wielkich pieniędzy. Tworzyli idealną parę. Aż do tej strasznej nocy, gdy wszystko się rozpadło…

Mimo upływu lat Catherine i Lucian nie są w stanie zapomnieć o sobie i o tym, co wydarzyło się wiele lat temu. Kiedy odkryją całą prawdę, ich życie znów stanie pod znakiem zapytania. Czy mają szansę znów być razem, czy również i tym razem konsekwencje mogą okazać się tragiczne?

źródło opisu: https://www.czarnaowca.pl/

źródło okładki: https://www.czarnaowca.pl/literatura_obyczajowa/nie_powiem,p1534705826

noodla_books | 2018-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2018

"Pierwszy posmak seksualnej przygody, a ja już byłam uzależniona".
To jedna z tych powieści, po których docenisz błękit nieba.
To jedna z tych historii, po przeczytaniu której, będziesz szukał czułości drugiej osoby.
Wszystko co przeżyłam z bohaterami, doświadczyłam tego bardzo realistycznie. Wczułam się w ich myśli, emocje, i w ich niekończące się nieszczęście i smutek.
Bardzo melancholijne i tragiczne losy o nieustannie trwającej miłości, zniszczone przez jedną chwilę.

Catherine teraz, wcześniej, i jeszcze wcześniej dzieli się z nami swoimi przeżyciami. Dziś nie może odezwać się słowem, utkwiła w szpitalu, gdzie czekają na jej powrót do zdrowia najbliżsi. Liv jej jedyna przyjaciółka, Sam jej mąż, psychiatra i dzieci czekają, aż wymówi .. cokolwiek.
Traumatyczne wydarzenia właśnie z przeszłości nie pozwalają jej wydobyć z siebie głosu, a każda wizyta bliskich jest dla niej jak otwarcie małej rany. Oni wiedzą, co się stało, teraz robią wszystko, żeby Catherine wróciły...

Agatta | 2018-12-08
Marta | 2018-12-03