JOGA DLA NAJMŁODSZYCH. Baw się i rośnij zdrowo i szczęśliwie!

Wydawnictwo: Arkady
8 (1 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki
kinga

Pogoda ducha, spokój wewnętrzny, pewność siebie i rozwijanie umiejętności koncentracji to najważniejsze korzyści, jakie odnoszą dzieci z uprawiania jogi od najmłodszych lat. Książka wieloletniej instruktorki jogi, przygotowana we współpracy z Włoskim Towarzystwem Jogi dla Dzieci, prezentuje krok po kroku dwadzieścia prostych ćwiczeń i pomaga najmłodszym skojarzyć je z zachowaniem dobrze im znanych zwierząt. Pomóż swojemu dziecku poczuć się odważnym jak lew, szybkim jak zając, bystrym jak orzeł, radosnym jak delfin i mądrze niespiesznym jak żółw!

źródło opisu: wydawca

źródło okładki: wydawca

zaczytanasowka | 2019-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2019

Cudowna pozycja dla najmłodszych.
W pięknie ilustrowanej książce znajdziesz sposób na spędzenie czasu z maluchem .
Oprócz samych pozycji, i opisu jak ją poprawnie wykonać, znajdziecie w tej książce proste ćwiczenia, aby maluch poczuł się jak lew.
Polecam całym serduchem.
Oby więcej takich książek na naszym rynku.
Zapraszam do zajrzenia na www.zaczytanasowka.pl

kinga | 2018-10-07
Na półkach: 2018, Przeczytane