Minutka ze Słowem okres zwykły (tygodnie XIII-XXII)

Cykl: Minutka ze Słowem (tom 5)
Wydawnictwo: Legere.pl
religia, myśli, rozważania, wiara
religia
Mariusz

Minutka ze Słowem krótkie rozważania Ewangelii na każdy dzień podpowiada ks. Eugeniusz Ploch. To duża radość, że Minutka ze Słowem stała się pomocą w rozważaniu Ewangelii, której fragment każdego dnia jest czytany w naszych kościołach. Po Minutce adwentowo-bożonarodzeniowej ukazała się wielkopostna. A po niej wielkanocna. Teraz przyszła kolej na Minutki obejmujące okres zwykły. I tak, Drogi...

I tak, Drogi Czytelniku, trzymasz w ręku tomik zawierający podpowiedzi do modlitwy - do kolejnych tygodni okresu zwykłego, pokrywających się z okresem wakacyjnym. Niech inspiruje, cieszy i zapala do słuchania słowa Bożego!

źródło opisu: Opis na książce

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!