Give Me Love

7 (6 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
literatura piękna
angielski
Chokechain

Evie Jamieson, a former wild child, is not only a headstrong, smart-mouthed trouble magnet, she is also a lead singer with a plan. That plan involves relocating her band, including her two best friends guitarist Henry and band manager Mac, to Sydney to kick off their dreams of hitting the big time. Jared Valentine is the older brother of Evie's best friend Mac and also the man determined to...

Jared Valentine is the older brother of Evie's best friend Mac and also the man determined to make Evie his. They strike up a long distance friendship which suits Evie because she's determined to avoid the distraction of love, not only because it doesn't fit in with her plan but because twice in the past it has left her for dead. Moving to Sydney however, has put her directly in Jared's path and he has decided it's the perfect opportunity to make his play.

Unfortunately Jared, co-owner in a business that 'consults' in dangerous hostage and kidnapping situations, makes an enemy who's determined to enact revenge. When this enemy puts Evie in his sights, Jared not only has a fight on his hands to make her his own, but also to keep her alive.

Is accepting the love he's so desperate to give worth the risk to both her heart...and her life?

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/17204058-give-me-love

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/17204058-give-me-love

Ania | 2019-01-13

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dość długo zwlekałam z przeczytaniem tej pozycji. Kiedy już jednak zaczęłam to mnie pochłonęła i nadal nie wiem dlaczego. Główna bohaterka niespecjalnie mnie przekonała, zwłaszcza na początku. Polubiłam za to Mac (chociaż jej zakupowe szaleństwo mnie irytowało). Jared jako ten zakochany, był chyba zbyt dużym ciapkiem. Tak się przed Evie płaszczył, że aż mi było go szkoda. Co mnie urzekło w tej książce to cały zespół, a właściwie chłopaki z zespołu i cała ekipa pracująca z Jaredem. Wszystkie ich interakcje były zabawne, z humorem. Co mnie zastanawia to Henry.. początkowo obstawiałam, że jest gejem, a może ma jakieś ukryte uczucia do Evie? Mam nadzieję, że nie 😊 wydaje się super luzakiem 😊 Moim ulubieńcem jest na razie Casey…coś w tym chłopaku-surferze jest.. że mnie urzeka 😊 ale każdy z nich osobna jest świetny. Mac jest trochę obsesywna, ale wie czego chce. Współczułam za to bratu Evie – poznając jej przeszłość, trochę się dziwię, że nie ma jakiegoś urazu do niej. Colby zaopiekuję...

Gabi | 2018-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2018

Obydwoje bali się prawdziwego uczucia, chociaż Jared walczył o Evie od samego początki i jak sam powiedział zakochał w niej się wcześniej niż ją zobaczył na żywo , do widać,że siostrzyczka czyli Mac od samego początku chciała ich ze sobą skumać , kusiła brata zdjęciami heheh. Ale udało im się chociaż Evie nieraz mnie okropnie wkurzała tym odrzucaniem Jareda. Obydwoje mieli swoje wzloty i upadki, najgorsze było to,że nie do końca ufali sobie ,a to w związku nigdy by nie przetrwało. Jared mnie zawiódł po tym jak zostawił Evie po tym jak została prawie śmiertelnie ranna , broniąc jego siostrę,a to znowu spowodowało to,że została w tak okropny sposób znowu porzucona. Dobrze,że miał dobre wytłumaczenie i przyznał,że był tchórzem. Mieliśmy również wątek kryminalny,który bardzo uatrakcyjnił ich historię. Końcówka wspaniała, cudowna i taka słodka, a jej przyjaciele , takich to szukać z latarnią, rzadkość w dzisiejszych czasach.

książek: 2049
Ewitka | 2018-11-14
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2018, Erotyk
Przeczytana: 01 listopada 2018

Interesująca pozycja bardzie ciekawie zapowiadającej się serii. Evie to piosenkarka australijskiego zespołu próbującego się wybić, Jared, jeden z braci jej przyjaciółki, a jednocześnie menadżerki zespołu. Oboje mają za sobą przykre doświadczenia, które nie pozwalają im się wikłać w związek. Ale Jared jest bardziej zdeterminowany, próbuje i nie daje za wygraną, aż w końcu Evie ustępuje. Ale Jared ma bardzo niebezpieczny zawód, pracuje w firmie detektywistycznej i podpada nieodpowiednim ludziom. A kiedy zemsta nadchodzi, uderza w najbliższych. Udane połączenie romansu i sensacji, a faceci, którzy tam się przewijają to prawdziwe ciacha, polecam.